Vintage Mutfak Dekorasyonu Nasıl Olur

Modern mutfaklardan sıkıldınız daha rustik daha vintage bir mutfak mı istiyorsunuz?  Uygulaması için çokça ahşap işçiliği gerekse de sizlere en kolay yöntemleri hazırladık.

Salonda Ayna Nasıl Doğru Kullanılır

Ayna bir salonun en önemli aksesuarı. İyi yerleştirilmiş ve doğru asılmış bir ayna çoğu salona güzellik katar. Salon olduğundan daha geniş görünür ve bunun yanı sıra salonun dekorasyonu da zenginleşmiş olur. Aynayı en doğru kullanmak için ipuçlarını sizin için derledik

Sade Ofis Tasarım Fikirleri

2010 yıllarından sonra tüm dünyayı neredeyse etkisi altına alan sadece tasarımlar her geçen gün üretici firmalar tarafından artık daha sıklıkla kullanılıyor ve hayata geçiliyor. İngilizce kelime olarak Türkçe’ye giren minimal sıfatı da işte bu sadeliği simgeliyor. Bir şeyin sade olabilmesi için detaylarının olmaması ve aynı zamanda da gözü yormaması da gerekiyor. Bu şey eğer bir ofis ise kesinlikle büro sarf malzemeleri bile mümkünse kombin renklerden oluşmalı. 

Çocuk Odası Nasıl Dekore Edilmeli

Eğer çocuğunuz varsa evlerimizin en önemli odalarından biri de çocuk odası oluyor… Çocukların tek başlarına vakit geçirdikleri bu alan hem güvenli hem de aynı zamanda kullanışlı da olmalı. 

Aydınlatma Seçmenin Püf Noktaları

Evinize yapacağınız ışıklandırmanın da püf noktaları var. Böylece hem ekonomik hem de göze hitap edebilirsiniz.
Nasıl mı?

ANKARA’NIN İLK MOBİLYA FUARI MODEV MOBİLYA ve DEKORASYON FUARI 01 - 09 Nisan Tarihlerinde 45.KEZ ZİYARETÇİSİYLE BULUŞUYOR...


Uluslararası MODEV MOBİLYA ve DEKORASYON FUARI, Ankara’nın Mobilya’nın da Başkenti olduğunu birkez daha göstermek adına 45. kez ziyaretçisi ile buluşuyor.

01-09 Nisan 2017 tarihlerinde Altınpark Expo Center Fuar Merkezinde düzenlenen 45.
Uluslararası MODEV Mobilya ve Dekorasyon Fuarı Sayın Ercan TOPACA Ankara Valisi, Sayın Cemil ÇİÇEK Ankara Milletvekili, Sayın Nurettin ÖZDEBİR Ankara Sanayi Odası Başkanı, Sayın Mustafa AK Keçiören Belediye Başkanı,Sayın Hasan Fehmi YILMAZ Ankara Kalkınma Kurulu Başkanı ,Sayın Hüseyin TAKLACI Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı,Mimarlar Odası, Kamu Kurum ve Kuruluş temsilcileri ve Oda Başkanlarının teşrifleriyle 45.kez kapılarını açıyor.

41 KERE MAŞALLAH DEDİRTEN FUAR Uluslararası Modev MOBİLYA DEKORASYON FUARI 3-7 NİSAN'DA 41.KEZ ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞACAK


Uluslararası MODEV Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, 3-7 Nisan tarihleri arasında Ankara Ticaret Odası Congresium’da; Başbakanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sn. Faruk Çelik, Aileden Sorumlu Devlet Bakanımız Sn. Fatma Şahin, Ekonomi Bakan Yardımcısı Sn. Mustafa Sever, Ankara Valisi Sn. Alaaddin Yüksel, Ankara Milletvekili Sn. Salih Kapusuz, Ankara Milletvekili Sn. Haluk İpek, Ankara Sanayi Odası Başkanı Sn. Nurettin Özdebir ,Keçiören Belediye Başkanı Sn. Mustafa AK, Ankara Ticaret Odası Başkanı Sn. Salih Bezci , Mimarlar Odası,Kamu kurum Kuruluş ve Oda Başkanlarımız tarafından A&A Fuarcılığın sektördeki 30 yıllık deneyimi ile 41. kez 210 yerli ve yabancı katılımcısı ile kapılarını açıyor.